štěňata

 

Jestli je pro vás důležitá cena štěněte a hledáte to nejlevnější na trhu, dál už nečtěte !!!  U nás ho nenajdete !
A proč právě štěňátko z naší CHS? 
Každý budoucí vrh a krytí naší feny je dlouhodobě plánováno a pečlivě připraveno. 
Budoucí otec našich štěňat musí vždy splňovat základní kriteria: pracovní výsledky podložené kynologickými zkouškami v tuzemsku nebo v zahraničí, exterierově úspěšný, ale především se srdečnou dobráckou nekonfliktní povahou. Naši psi nejsou jen zvířata. Jsou to právoplatní členové naší rodiny. Přátelští, oddaní, láskyplní, milující děti, ale zároveň ochránci, kteří vás nikdy nezklamou. Zároveň ale dáváme velký důraz na jejich zdraví. Všechny naše feny absolvují  vyšetření srdce (DCM) a rentgeny kyčlí a loketních kloubů.
Štěně v 8 týdnech ( nejdříve), po dohodě je možné i později ( z důvodu pracovního vytížení, dovolené, nemoci apod. ) od nás dostanete částečně socializované, s europasem, čipované, odčervené a očkované, s balíčkem granulí a malou sestavou reklamních předmětů chov. stanice.
Kupní cena štěněte je pouze malý zlomek výdajů, který několikanásobně převýší ostatní výlohy ( granule či barf, veterinární péče, vybavení, případně náklady spojené s výstavami nebo kynologickými zkouškami ). Vzhledem k zahraničnímu krytí, které je oproti krytí v tuzemsku značně časově i finančně nákladnější, se může zdát naše požadovaná cena za štěně vyšší v porovnání oproti jiným z ostatních CHS. V této ceně se ale promítají zúročené investice do obou rodičů našich štěňátek; výstavní a lovecké úspěchy, náklady na veškerá zdravotní vyšetření ( DCM, DLK ,DKK ) a náklady spojené s výlohami při krytí v zahraničí. To si bohužel málokdo uvědomuje. 
Jestliže jste dočetli až sem, máme radost, protože jste si jistě tak závažný krok, jako je pořízení VOK, dobře rozmysleli a víte co chcete.

Kompletní aktuální fotogalerii a videa můžete sledovat na našem facebookovém profilu : https://www.facebook.com/zkoudeliku.cz/?epa=SEARCH_BOXPro krytí vrhu ,,D'' jsme pro Adinu zvolili psa, kterého jsem osobně poznal na zkouškách, výstavách a honech.
Dakar - Wheels on Fire by Atria Cordis. Volba byla jasná. Nádherný pes, vítěz mnoha mezinárodních výstav, maximálně lovecky vybavený. Hodný, přátelský, pracovitý pes s vynikajicími předpoklady.
Jen malý výčet jeho úspěchů :
Mezinárodní vítěz krásy CIB
Mezinárodní výstavní šampion CIE
Světový vítěz štěňat 2017
Šampion krásy Polska
Šampion krásy Litvy
Šampion krásy Německa
Šampion krásy Lucemburska
Šampion krásy Švýcarska
Šampion krásy Rakouska
​​​​​​​Český a Slovenský šampion krásy
Zkoušky z LUP :
PZ, SZVP, LZ, BZ, Všestranné zkoušky - vše 1. cena
​​​​​​​Zkoušky v zahraničí : Německo a Litva - PZ, HZP , HN - 1.cena
 
 
 
 
Dne 7.5.2022 se naší Adině narodilo  krásných 7 štěňátek.
4 holčičky a 3 kluci. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chovatelská stanice výmarských ohařů Z KOUDELÍKU